Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Prohlídky Prahy
Prohlídky Prahy
Segway výlety
Segway výlety

Nebaví vás již chodit po Praze na zdlouhavé a namáhavé pěší tůry za památkami a jinými zajímavostmi? Pak využijte této příležitosti a zkuste si půjčit SEGWAY. Že nevíte co to je?
Představte si že pohybujete po ulici, země pod vámi ubíhá a vy nemusíte udělat ani krok! Přitom se vezete na dopravním prostředku budoucnosti, který ke svému využití potřebuje minimální prostor. Stačí se jen mírně předklonit a jedete! Samozřejmě že máte obavy pokud jste na Segway ještě nestáli, ale to nevadí. Náš specializovaný instruktor vás před vyjížďkou vše naučí a bude vám stále k dispozici i během jízdy.

Celý článek...
 
Prohlídky Prahy
Prohlídky Prahy

Nechte se unést krásami Prahy. Vyrazte za nejznámějšími památkami. Poznejte historii Prahy. Moderované prohlídky Prahy, ze kterých si vybere každý. Můžete vyrazit pouze pěšky nebo autobusem, případně oba způsoby zkombinovat. Vždy vám bude k dispozici školený průvodce, který vás provede a zodpoví i všechny vaše doplňující otázky.

Celý článek...
 
Projížďky lodí
Martin Tour

Už jste zažili prohlídku Prahy z hladiny Vltavy? Nechte se kolíbat na poklidných vlnách a vychutnejte si z paluby lodi pohled na majestát hlavního města. Projížďky můžete absolvovat také zahalené v hávu noci a vychutnat si tak Prahu osvětlenou pouličními lampami a doplnit ji o romantickou večeři na palubě.

Celý článek...
 
Výlety mimo Prahu
Výlety mimo Prahu

Rádi byste vyrazili i za hranice Prahy? I tam naleznete spoustu krásných dominant, které jistě stojí za to navštívit. Podívat se můžete například a středověký hrad Karlštejn, Konopiště, památky Unesco jako Kutnou horu nebo Český Krumlov. Vydat se můžete i za hranice do Drážďan nebo Vídně.

Celý článek...
 


DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.